ECO4HUNT

1-eco4hunt

Eco4Hunt sizlere şirketinizin hedefleriyle, vizyonuyla, kurumsal kimliğiyle bütünleşen personeli en kısa sürede bulmanızı sağlamak için tasarladığımız bir ekosistemdir. Şirketinizi doğru iş gücüyle donatarak, sektördeki rekabet şansını maksimum seviyeye çıkarmanın yanında, inovatif bir IK stratejisi geliştirerek şirketinizin verimliliğini maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlar. Eco4hunt dört ayrı kanaldan beslenmektedir. Danışmanlık, Dış Kaynak Planlanması, Teknoloji Desteği ile Kurumsal ve Bireysel Eğitim hizmetleri, her biri kendi alanında uzman danışmanlarımız tarafından titizlikle verilmektedir. Pera Kariyer olarak sizlere sağladığımız bu ekosistemin sunduğu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • İşe yerleştirdiğimiz her personelin arkasından müşterilerimizi ve  adayımızı arıyoruz, herkesin mutlu olması bizim için çok önemli.
  • Adaylarımızın kariyer gelişimlerini sürekli takip ediyoruz. Bu alanda ihtiyaç duyulan eğitimler için diğer bir grup şirketimiz UP İnsan Kaynakları Danışmanlık Ltd. Şti. ( www.upandlearn.com ) danışmanlık alabilirsiniz.
  • İşe almak istediğiniz yabancı personel ile ilgili tüm mevzuat ihtiyaçlarınızı ve bunun yanında çalışma izni konusunda başka bir tedarikçiye ihtiyaç olmadan bizimle çalışabilirsiniz ( www.workinturkey.net ). WORKINTURKEY ikamet, çalışma ve diğer tüm izinlerde bir ajans mantığı ile hareket etmeyip kendi avukatları ile sürecin tamamını takip etmektedir. Sadece izinler konusunda uzmanlaşmış avukatların özellikle başvuru ve sonrasındaki takipleri işlemlerin sorunsuz ve garantili olarak tamamlanmasını sağlamaktadır.
  • Zaman zaman müşterilerimizin aylık ücretler, yıllık gelirler, ek menfaatler ve vergi ve sosyal güvenlik mevzuatı ile ilgili hesaplama ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Bu konudaki bilgi eksikliği yanlış işe yerleştirmelere, maliyet farklarına ve kayıplara neden olmaktadır. Kurucu şirketimiz Boss Yönetişim A.Ş. (www.boss.com.tr) yüzlerce yerli ve yabancı şirketin bordro süreçlerini yönetmektedir. Teknik bordrolama konusunda sektör lideridir. Bu sayede adayın ücret simülasyonu, brüt - net hesaplamaları için uğraşmanız gerekmez. Biz bu hesaplamaları doğru şekilde yaparak sizi yormuyoruz.
  • Konusunda lider İnsan Kaynakları şirketleri ile partnerlik anlaşmalarımız bulunmaktadır.
  • İstediğiniz aday için profesyonel işveren hizmeti (PEO Service) verebilmekteyiz, diğer bir deyişle headcount ya da dönemsel ihtiyaçlar nedeniyle ihtiyaç duyduğunuz personeli kendi bordromuza alarak alt işveren servisi verebilmekteyiz.

Yukarıda bahsettiğimiz ekosistem (Eco4Hunt) size sağladığımız bilgi, tecrübe ve teknoloji kombinasyonu sayesinde tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir çözüm olacaktır.

cizgi

İletişim

Astoria Towers
Kempinski Residences
Büyükdere Caddesi No:127
B Kule Kat:8 PK:34394
Şişli / İstanbul / Türkiye

Tel: +90 212 244 9222
Fax:+90 212 244 9221

cizgi