HAKKIMIZDA

Pera Kariyer Çözümleri, farklı sektörlerde uzmanlaşmış, profesyonel kadrosu ile seçme ve yerleştirme hizmeti veren yetkin danışmanlık firmalarından biridir.

Pera Kariyer Çözümleri, gücünü bağlı olduğu CottGroup® çatısı altındaki firmaların global bilgi birikimi ve teknolojik yeteneklerinden almaktadır. Pera, hizmet sunduğu müşterilerine birçok farklı alanda seçme-yerleştirme hizmeti vermektedir. Bu alanlar; Finans, İnsan Kaynakları, Satış & Pazarlama, Mühendislik, Üretim, Tedarik Yönetimi Zinciri, Perakende, Bankacılık & Sigortacılık, Teknoloji, Sağlık, İdari İşler & Ofis Destek'tir. Hizmetleri, Global bir firmaya aday seçme stratejileri hakkında öneri vermekten, iş arayan bir adaya hedefindeki işi bulmaya yardımcı olmaya kadar değişebilmektedir.

Kurumları gelecek yıllara taşıyacak en değerli sermayenin insan olduğu bilinci ile şirketlerin, çalışanlarının yaratıcılıklarını ortaya koyabilmelerine imkân tanıyan, sürekli gelişimi destekleyen, çalışanlarına istikrarlı ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratabilmek ana hedefi olmalıdır.

Doğru iş için seçilen doğru insan, daha yüksek verim ve daha yüksek performans değerleri anlamına geldiği gibi, iş ortamının daha pozitif ve açık iletişimin kurulabildiği, dinamik olabileceğini de gösterir. Doğru işe yerleştirilen ve İK süreçleri ile desteklenen çalışan işini severek yapar, çalıştığı kuruma bağlılık hisseder.

cizgi

İletişim

Astoria Towers
Kempinski Residences
Büyükdere Caddesi No:127
B Kule Kat:8 PK:34394
Şişli / İstanbul / Türkiye

Tel: +90 212 244 9222
Fax:+90 212 244 9221

cizgi