HAKKIMIZDA

Pera Kariyer Çözümleri, farklı sektörlerde uzmanlaşmış, profesyonel kadrosu ile seçme ve yerleştirme hizmeti veren yetkin danışmanlık firmalarından biridir.

Pera Kariyer Çözümleri, gücünü bağlı olduğu CottGroup® çatısı altındaki firmaların global bilgi birikimi ve teknolojik yeteneklerinden almaktadır. Pera, hizmet sunduğu müşterilerine birçok farklı alanda seçme-yerleştirme hizmeti vermektedir. Bu alanlar; Finans, İnsan Kaynakları, Satış & Pazarlama, Mühendislik, Üretim, Tedarik Yönetimi Zinciri, Perakende, Bankacılık & Sigortacılık, Teknoloji, Sağlık, İdari İşler & Ofis Destek'tir. Hizmetleri, Global bir firmaya aday seçme stratejileri hakkında öneri vermekten, iş arayan bir adaya hedefindeki işi bulmaya yardımcı olmaya kadar değişebilmektedir.

Kurumları gelecek yıllara taşıyacak en değerli sermayenin insan olduğu bilinci ile şirketlerin, çalışanlarının yaratıcılıklarını ortaya koyabilmelerine imkân tanıyan, sürekli gelişimi destekleyen, çalışanlarına istikrarlı ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratabilmek ana hedefi olmalıdır. Pera Kariyer Çözümleri tüm bu beklentileri üstün uzman kadrosu ile “İşimiz Gücümüz Doğru İnsan” felsefesi ile yerine getirmektedir.

Doğru iş için seçilen doğru insan, daha yüksek verim ve daha yüksek performans değerleri anlamına geldiği gibi, iş ortamının daha neşeli, eğlenceli, açık iletişimin kurulabildiği, dinamik olabileceğini de gösterir. Doğru işe yerleştirilen ve İK süreçleri ile desteklenen çalışan işini severek yapar, çalıştığı kuruma bağlılık hisseder.

İşimizi yaparken en çok önem verdiğimiz konu seçme yerleştime hizmetini verirken hem işverenler için olumlu, esnek ve stressiz bir süreç ortaya koymak, hem de iş arayan adayların kariyer yolculuğundaki ihtiyaçlarını anlamak ve seçimlerine yardımcı olmaktır. Bu sayede doğru aday ve doğru iş bir araya gelerek seçme yerleştirme maliyetleriniz azalmakta ve kurum karlılığınız olumlu şekilde etkilenmektedir.

Upandlearn.com

upandlearn-k

cizgi

İletişim

Astoria Towers
Kempinski Residences
Büyükdere caddesi No:127
B Kule Kat:8 PK:34394
Şişli / İstanbul / Türkiye

Tel: +90 212 244 9222
Fax:+90 212 244 9221

cizgi