İK YAPILANDIRMA VE DENETİM

5-ikyapilandirma-ve-denetim

Pera Kariyer, müşterilerinin farklı ihtiyaçları doğrultusunda çözüm geliştirmeye dayanan inovatif yaklaşımı sayesinde çok geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Hizmetlerimizden biri olan İnsan Kaynakları Yapılandırma ve Denetim, alanında uzman kadrosuyla size özel hazırladığı projeleriyle profesyonel bir danışmanlık sağlamaktadır.

Pera Kariyer, İnsan Kaynakları Yapılandırma ve Denetim alanında, organizasyonun amaçlarına ulaşabilmesi için, tüm insan kaynaklarının en doğru, etkin ve verimli bir şekilde kullanılması için çözümler üretir. İnsan kaynaklarını en etkin ve verimli şekilde kullanmak, doğru insanları, doğru işlerde istihdam etmek; bir başka ifadeyle, iş için gerekli bilgi, beceri ve yeteneğe sahip kişileri seçmek ve bunları kendilerine en uygun birimlere ya da departmanlara yerleştirmek, İnsanların performanslarına uygun şekilde işte yükselmelerini sağlamak için gereken sistemin kurulması bilgi, tecrübe ve teknoloji gerektirir.

Çalışanları takdir ve motive etmek; organizasyonda çalışanlar üzerinde de demotive edici faktörleri ortadan kaldırmak, performans değerlendirilmesini bilimsel esaslar ve standartlar dahilinde yürütmek için firmamız, İnsan kaynakları departmanınızın seçme yerleştirme, performans değerleme, kariyer planlama, zaman yönetimi, eğitim gibi tüm süreçlerinde yanınızdadır.

cizgi

İletişim

Astoria Towers
Kempinski Residences
Büyükdere Caddesi No:127
B Kule Kat:8 PK:34394
Şişli / İstanbul / Türkiye

Tel: +90 212 244 9222
Fax:+90 212 244 9221

cizgi