İNOVASYON

Pera Kariyerin sizler için dizayn ettiği ve hedefi 'Mükemmel seçim için uygun ekosistemi müşterilerine temin etmek' olan 'Eco4hunt' İnsan Kaynakları dünyasına yepyeni bir soluk getirmiştir. Günümüzün rekabetçi iş dünyasında şirket için en doğru olan iş gücünü tespit edip kuruma kazandırmak itinalı bir çalışmayı gerektirmektedir.

Bizler için çalışan, usta bir terzinin elinden çıkmış kusursuz bir takım elbisenin vücutla bütünleşmesi gibi, şirketin vizyonuyla, hedefleriyle, kültürüyle birebir uyum içinde olmalıdır. Kurumunuzu artan rekabetçi ortamda daha yukarılara taşımak için özverili bir biçimde çalışmalıdır.

Çalışanın hayattan beklentilerinin şirketin vizyonuyla birebir uyuşması, çalışanın işini severek ve sahiplenerek yapmasını sağlayacak, bu da şirkete önemli bir güç katacaktır. Doğru insan kaynağının bulunması ve doğru seçimin yapılması bu yüzden çok önem kazanmıştır.

Müşterilerimize sunduğumuz bu ekosistem ( Eco4Hunt ) dört ayrı kanaldan beslenmektedir. Danışmanlık, Dış Kaynak Planlanması, Teknoloji Desteği ile Eğitim hizmetleri, her biri kendi alanında uzman danışmanlarımız tarafından titizlikle verilmektedir. Bu hizmetlerin hepsini tek bir kurumdan almak, şirketinize maddi yönden ciddi bir tasarruf imkanı sunacağı gibi, İK departmanındaki çalışanların kurum için daha stratejik hedeflere kanalize olmasını sağlayarak şirketinize zaman kazandıracak, verimliliği maksimum seviyeye çıkaracaktır.

 

cizgi

İletişim

Astoria Towers
Kempinski Residences
Büyükdere Caddesi No:127
B Kule Kat:8 PK:34394
Şişli / İstanbul / Türkiye

Tel: +90 212 244 9222
Fax:+90 212 244 9221

cizgi